Archive for Kasım, 2007

Heyyyo ADSL’im açılacak 3 vakte kadar

Bildiğiniz üzere Şurada, Burada ve de Burada Telekom ile olan maceralarımı yazmıştım. Nihayet Telekom Grevi sona erdi. Artık Telefonuma ve ADSL ime kavuşacağım günler yakındır.

Telekom

Haber-İş Sendikası sitesinde demiş ki ;
“Türk Telekom A.Ş. İle Sendikamız arasında yürütülmekte olan 7.Dönem İşletme Toplu İş Sözleşmesi 29 Kasım 2007 Saat 00.30 İtibari ile anlaşma sağlamıştır. Tüm Üyelerimiz Sabah 08.00’den itibaren işyerlerinde olmaları gerekmektedir, önemle duyurulur…”

Hadi bitsin artık bu çile… Açın telefonumu, ADSL imi.. 40 gundur vermediğiniz hizmetin parasınıda hamam parası olarak size hibe ediyorum.

Ah Telekooooom

Ama yeter yaa. 1 ayı geçti ve ben halen iletişimsiz olarak yaşıyorum evimde. Şurada ve Burada yazmıştım önceki Telekom ile olan münasebetimi ve derdimi.

Yahu el insaf 33 gün oldu ve ben ne telefonumu ne de internet hattimi kullanabiliyorum. Bu nasıl bir hizmettir. Kimi kime şikayet edeceğim onu da bilmiyorum. Telefon için “121” ‘i, internet icin “444 0 375” ‘i aramaktan gına geldi. Bugun kafaya taktım en azından bağlı olduğum telekom mudurluğü telefonuna ulaşıp direkt orası ile konuşayım, rica edeyim diye.

(Devami icin TIKLA)

Musallat

Filmin ismi bile tırsmak için yeterli aslında. Bugün vizyona giren bir türk filmi. Eşimle izlemeyi çok iserdim ama, kendisi tırstığı için mecbur sinemaya tek başıma gitmek zorunda kaldım. Millet olarak fazla tırsak olduğumuz için olsa gerek saolunun 3 te 1 i anca dolu idi. Bu arada Kanyon AVM de bulunan CineBonus gerçekten harika dizayn edilmiş. Süper bir kafeteryası, rahat koltuklara sahip. Sinema salonu çok büyük olmasada tatminkar. Filme geri dönecek olur isem, Türkiye’de son zamanlarda olan sinema atağı hızla sürüyor bes belli. Sürekli yeni çıkan Türk filmleri takdire şayan durumdalar. İnşallah daha da gelişerek ve daha iyi işler çıkararak devam eder.

Afişi bile tırsmaya yeter 🙂
Musallat

(Devami icin TIKLA)